Historia jonë - Jiangsu Yongxiang Hydraulic Co. Ltd

Historia jonë

2005 - 2018

histori

 • 2005

  Company Krijuar

  In one rented office room, the founder Mr. Zong started Yangzhou Yongxiang Machinery Equipment Co., on 25th Sep, 2005. The company began with the sales of hydraulic parts and components.

 • 2008

  Ekipi i prodhimit të ndërtuar

  Për t'i shërbyer klientëve më të mirë, në vitin 2008, Yongxiang ndërtuar ekipin e saj të prodhimit dhe të larmishëm të biznesit në pjesë hidraulike dhe cilindra prodhimin, përpunimin, shitjes dhe shërbimit.

 • 2011

  Vetë-ndërtuar Plant

  Me zhvillimin e biznesit, bimore me qira mund të takohen më prodhimit dhe menaxhimit kërkon. Yongxiang ndërtuar vetë ndërtesën e saj bimore dhe zyra. Dhe ata ishin vënë në përdorim në vitin 2011.

 • 2015

  Pajisje Updates

  Për të rritur cilësinë e produkteve, Yongxiang blerë 1 qendrën makine CNC në vitin 2015. Në vitet në vijim, pajisje më të avancuara janë në pronësi të rritur forcën e kompanisë.

 • 2017

  Degë Set Up

  Gjetjen rreth bazës së Kinës Industrisë elektronike, për të bërë përdorimin më të mirë të këtij avantazhe natyrore, Yongxiang themeluar filialin Haimante elektronike Co, Ltd, në 2017.

 • 2018

  Robotics Teknologji

  Për të përmirësuar efikasitetin dhe produktivitetin, Yongxiang fillon të përdorë teknologjinë robotike në prodhimin. Pas debugging dhe drejtimin, Dora 1 robot është përdorur edhe në përpunimin e komponentëve të transferimit.

WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!