Na Kontaktoni - Jiangsu Yongxiang Hidraulike Co Ltd

Na kontaktoni

Jiangsu Yongxiang Hydraulic Equipment Co Ltd

Adresë

Factory:  Wujian Industrial Park, Jiangdu District, Yangzhou, CN

Office : 3107 # No.2 Building, Qendra Financiare Global, Wenchang East Road, Yangzhou, CN

E-mail

shirley@yx-hydraulic.com

zongjx@yx-hydraulic.com

telefon

+ 86-514-80360855

+ 86-18852597266

orë

E hënë-e premte: 8:30 në 5:30 pm

E shtunë dhe e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!