Контакт - Jiangsu Yongxiang Хидраулични копродукции, Ltd

Контактирајте не

Jiangsu Yongxiang хидраулична опрема копродукции, Ltd

адреса

Фабрика:  Wujian индустриски парк, Окружниот Jiangdu, Yangzhou, CN

Канцеларија : 3107 # бр.2 зграда, глобален финансиски центар, Wenchang Исток Road, Yangzhou, CN

Е-пошта

shirley@yx-hydraulic.com

zongjx@yx-hydraulic.com

телефон

+ 86-514-80360855

+ 86-18852597266

часа

Понеделник-Петок: 8:30-17:30

Сабота и недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!
WhatsApp Онлајн Chat!